Previous

Żel do higieny intymnej INTILEY 30ml

Zestaw kosmetyków do higieny intymnej

     0 opinii  |  Napisz opinię
Producent: Farmaceutici Dottor Ciccarelli s.p.a.
Kod produktu: Z6
Dostępność: 1
43.00 zł

Ilość

Zapytaj konsultanta o ten produkt
Zobacz porównywane produkty

Wypróbuj zestaw naturalnych kosmetyków przygotowany specjalnie dla potrzeb higieny intymnej, w którego skład wchodzi:  

- PŁYN  DO HIGIENY INTYMNEJ zapewnia szczególną delikatność, dzięki całkowitej naturalności jej składników oraz braku substancji potencjalnie drażniących błonę śluzową. Preparat INTILEY® jest opracowany i stworzony na bazie Kwasu Mlekowego, substancji naturalnie występującej w środowisku pochwy, aby przeciwdziałać rozwojowi drobnoustrojów chorobotwórczych. Dzięki obecności szczególnie delikatnych środków myjących (bez Laurylosiarczanu), zapewnia skuteczną i zarazem delikatną higienę. Formuła detergentu INTILEY® jest wzbogacona o szczególnie naturalne składniki aktywne do których należy:
- Alpha Bisabolol, składnik zawarty w rumianku o silnym działaniu kojącym i regenerującym skórę, antybakteryjnym i hamującym stany zapalne.
- Ekstrakt z Aloesu, posiadający właściwości zmiękczające i antybakteryjne.
- Ekstrakt Lawendy, składnik oczyszczający i odświeżający
- Betaina, pochodząca z buraków cukrowych, posiadająca wysoką zdolność nawilżająco-ochronną skóry i śluzówki.
Preparat Testowany Klinicznie I Dermatologicznie.

Współczynnik pH 5,5.  

- Specjalistyczny ŻEL TWORZĄCY NATURALNĄ OCHRONĘ. To produkt nawilżający przeznaczony dla kobiet borykających się z nieodpowiednim nawilżeniem, z suchością pochwy. To irytujące zaburzenie może dotyczyć kobiet w każdym wieku, powodując utratę odpowiedniej wilgotności i systemu nawilżenia, a w konsekwencji prowadząc do nieprzyjemnego pieczenie i podrażnienie miejsca intymnego (pochwy). GEL INTILEY® dzięki swojej formule, która szanuje ekosystem pochwy, ma kojący i skuteczny środek utrzymujący odpowiednie i naturalne nawilżenie (wilgotność). Jego naturalny skład NIE ZAWIERAJĄCY konserwantów, barwników i środków zapachowych stworzony został na podstawie:
- Kwasu Mlekowego, który utrzymuje stały i odpowiedni poziom kwasowości w błonach śluzowych
- Kwasu Hialuronowego, z doskonałymi właściwościami nawilżającymi i kojącymi
- Wody Różanej dla skutecznego uśmierzania bólu
- Betainy, ekstraktu pochodzącego z buraków cukrowych, o wysokiej zdolności nawilżające i ochronnej śluzówki
Z rygorystycznych i dokładnych badań klinicznych prowadzonych w Szpitalu Uniwersyteckim stwierdzono, że Żel do Higieny Intymnej INTILEY® wywiera skuteczny efekt nawilżający (smarujący) i kojący,nie powodując przy tym swędzenia lub zaczerwienienia, szanując zarazem delikatny ekosystem pochwy.

TESTOWANY KLINICZNIE I DERMATOLOGICZNIE.

Współczynnik pH 5,5 

 - CHUSTECZKI DO HIGIENY INTYMNEJ 10 szt.
Chusteczki INTILEY® - są nasączone płynem zawierającym w swoim składzie szereg substancji, które umożliwią higienę i pielęgnację okolic intymnych. Ich dużym atutem jest fakt, że są pojedynczo pakowane. Swobodnie możemy wsunąć parę chusteczek do kieszeni, podczas gdy większe opakowanie pozostanie w głównym bagażu, nie zajmując cennego miejsca w bagażu podręcznym.
Odświeżające i łagodzące podrażnienia, idealne do właściwej higieny intymnej, w warunkach pozbawionych dostępu do wody i poza domem. Stworzone po to, aby zadbać o delikatną część ciała kobiet. Są wykonane z miękkiej 100% bawełny, co powoduje uniknięcie podrażnienia i zaczerwienienia naskórka. Zapewniają szczególną delikatność, dzięki całkowitej naturalności ich składników oraz braku zawartości barwników, będących potencjalnym czynnikiem podrażniającym błonę śluzową.
Formuła Chusteczek Intymnych jest opracowana i stworzona na bazie Kwasu Mlekowego, substancji naturalnie występujących w środowisku pochwy, aby przeciwdziałać rozwojowi drobnoustrojów chorobotwórczych, dzięki obecności szczególnie delikatnych środków myjących (bez Laurylosiarczanu), zapewnia skuteczną i zarazem delikatną higienę.
Chusteczki Intymne zostały wzbogacone w szczególnie naturalne składniki aktywne do których należy:
- ALPHA BISABOLOL o silnym działaniu kojącym i regenerującym skórę;działa antybakteryjnie, przeciwzapalnie, jest bardzo dobrze tolerowany przez skórę. Jego bakteriostatyczne cechy mogą być zastosowane do leczenia podrażnień, antybakteryjnym i hamującym stany zapalne.
- EKSTRAKT Z ALOESU, działa odkażająco,przeciwzapalnie i ściągająco. Regeneruje skórę oraz łagodzi podrażnienia. Nawilża wnikając w jej głębsze warstwy; posiada właściwości zmiękczające i antybakteryjne.
- EKSTRAKT LAWENDY o właściwościach antyseptycznych i przeciwzapalnych, a także uspokajających. Działa oczyszczająco i odświeżająco.
- BETAINA, roślinny aminokwas otrzymywany z melasy Buraka Cukrowego (Trimetylogliceryna). Redukuje przeznaskórkową utratę wody, dzięki czemu skóra jest lepiej nawilżona, miękka i gładka. Chroni komórki podczas mycia preparatami z substancjami powierzchniowo czynnymi(detergentami). Posiada wysoką zdolność nawilżająco-ochronną skóry i śluzówki.

Testowane Klinicznie i Dermatologicznie.

Każda z chusteczek zapakowana w osobnym opakowaniu hermetycznym.

Współczynnik pH 4,5.

Napisz opinię

Zaloguj się lub Załóż konto.

BŁYSKAWICZNA DOSTAWA ZAMÓWIEŃ

Wszystkie zamówienia wysyłamy w dni robocze w ciągu 24 godzin.

GWARANCJA REZYGNACJI Z ZAKUPU

jako klient detaliczny masz 14 dni na zwrot produktu bez konieczności podawania przyczyny.

POMOC KONSULTANTA

Nie wiesz jaki produkt wybrać? Zadzwoń lub napisz e-maila a nasi konsultanci pomogą w wyborze.