Płyny do płukania


Sortuj według:
Pokaż:

3 produkty na wybielenie zębów

Proponowany zestaw składa się z :-CZARNA Pasta do zębów z aktywnym węglem pochodzenia roślinnego 75ml przywraca naturalną biel zębów.Jej formuła w rzeczywistości zawiera mieszankę o porowate..
40.00 zł

4 Płyny do płukania jamy ustnej Pasta del Capitano

Zestaw  składa się z 4 płynów do płukania jamy ustnej Pasta del Capitano.. tj.-Płyn Whitening 400ml wybielający dla wrażliwych zębów ;-Płyn Przeciw płytce nazębnej 400ml polecany dla palących;-Pł..
43.00 zł

Pasta del Capitano Antybakteryjny płyn do płukania jamy ustnej 400ml

PŁYN ANTYBAKTERYJNY do płukania jamy ustnej Pasta del Capitano Bez ALKOHOLU - ANTIPLACCA zawiera:- SULFETAN ZN® Środek Antybakteryjny silnie działający przeciw płytce nazębnej.Ponadto w połączeni..
13.00 zł

Pasta del Capitano płyn do jamy ustnej dla zębów wrażliwych,wybielający 400ml

PŁYN WHITENING® DO PŁUKANIA JAMY USTNEJ OX-ACTIVE & WRAŻLIWYCH ZĘBÓWTo specyficzny płyn chroniący i działający przeciwko powstawaniu,tworzeniu się plam na zębach.Idealne rozwiązanie dla tych, któr..
14.00 zł

Pasta del Capitano-Płyn do płukania jamy ustnej bez alkoholu,Imbir 400ml

Płyn do płukania jamy ustnej Imbir Pasta del Capitano gwarantuje pełną higienę i odświeżające działanie całej jamy ustnej, dzięki doborowi aktywnych składników. Sulfetal Zn® ma działanie oczyszczające..
13.00 zł

Pasta del Capitano-Płyn do płukania jamy ustnej dla wrażliwych dziąseł 400ml

PŁYN DO PŁUKANIA JAMY USTNEJ Z PROPOLISEM-PROTEZIONE polecany do ochrony ZĘBÓW I DZIĄSEŁ .Płyn przyczynia się do aktywnego promowania świeżego oddechu i ochrony dziąseł dzięki doborowi składników akty..
13.00 zł

Pasta del Capitano-Płyny do płukania jamy ustnej 3szt

Zestaw trzech płynów Pasta del Capitano składa się z:-PŁYN DO PŁUKANIA JAMY USTNEJ Z PROPOLISEM-PROTEZIONE polecany do ochrony ZĘBÓW I DZIĄSEŁ .Płyn przyczynia się do aktywnego promowan..
35.00 zł

Płyn - Koncentrat do płukania jamy ustnej Pasta del Capitano 1905 100ml

Płyn do płukania jamy ustnej - KONCENTRAT Pasta del Capitano 1905 To idealny produkt do uzupełnienia codziennej higieny jamy ustnej. Dzięki zastosowaniu Ekstraktu Świeżej Mięty oraz Ekstraktu z Zielon..
27.00 zł

Płyn do płukania jamy ustnej Junior Pasta del Capitano 400ml

Płyn do płukania jamy ustnej+6 Colutorio Junior Pasta del Capitano  wzbogacony jest ponadto w:- Monofluorofosforan sodu mające za zadanie chronić zęby przed próchnicą;- Betainę, Ekstrakt Malwy or..
14.00 zł

Płyn do płukania jamy ustnej SOS DENTI

S.O.S Denti Protection Płyn do płukania jamy ustnej zawiera 0,12% Chlorheksydyną, składnika przeciwbakteryjnego, który:* Pomaga zapobiegać tworzeniu się płytki bakteryjnej, odpowiedzialnej w wielu prz..
16.00 zł

Zestaw wybielający pasta,płyn Pasta del Capitano

Zestaw składający się z :*Płyn do jamy ustnej dla zębów wrażliwych,wybielający Pasta del Capitano;Skuteczność płynu do płukania jamy ustnej Ox-Action Whitening do wrażliwych zębów gwarantowa..
20.00 zł
Pokaż:
Wyświetlono: 1 do 11 z 11 (1 stron)