Menu
Your Cart

Zabiegi

Zabiegi
Glicemille peeling odżywczy do rąk i stóp 100g
-14 %
Złuszczający i odżywczy peeling do rąk i stóp Glicemille to zabieg złuszczający nadający gładkość i miękkość skórze dłoni i stóp. Formuła o bogatej i kremowej konsystencji z ziarnami pestek z oliwek i pumeksu, które skutecznie złuszczają skórę, eliminując martwe komórki i zanieczyszczenia. Mieszanka..
14.50 PLN 16.90 PLN
Bez podatku:14.50 PLN
Maść na odciski 5ml.tubka Maść na odciski 5ml.tubka
NA ZAMÓWIENIE
Maść na Odciski CALLIFUGO POMATA z Linii Dr Ciccarelli "HIGIENA STÓP", jest tak samo skuteczny jak w postaci CALLIFUGO LIQUIDO - PŁYN. Usuwa z nóg,stóp szybko i skutecznie każdy rodzaj odcisku, nawet w najtrudniejszych miejscach.Maść Callifugo,skutecznie eliminuje w ciągu kilku dni odciski i na..
15.90 PLN
Bez podatku:15.90 PLN
Maść na odciski,nagniotki- pojemnik 5ml Maść na odciski,nagniotki- pojemnik 5ml
-12 %
Maść na Odciski CALLIFUGO POMATA z Linii Dr Ciccarelli "HIGIENA STÓP" usuwa z nóg,stóp szybko i skutecznie każdy rodzaj odcisku, nawet w najtrudniejszych miejscach.Maść Callifugo,skutecznie eliminuje w ciągu kilku dni odciski i narośle wszelkiego rodzaju, bez powodowania bólu. Maścć przeznaczona don..
14.90 PLN 16.90 PLN
Bez podatku:14.90 PLN
Plastry na Odciski z Ochroną Timodore Callifughi con Paracallo dr Ciccarelli Line „Higiena Stóp” działają przeciwko odciskom, modzelom oraz stwardnieniom.Dla uzyskania lepszego leczenia,rezultatu zaleca się stosowanie plastra po uprzednim umyciu,kąpieli,moczeniu stóp z zawartością Soli Utlenion..
11.90 PLN
Bez podatku:11.90 PLN
PLASTRY na Odciski,Stwardnienia,Modzele Timodore do samodzielnego przycięcia CALLIFUGHI z linii Dott. CICCARELLI "HIGIENA STÓP"skutecznie walczą z odciskami i stwardnieniami stóp.Testowane dermatologicznie pod względem skuteczności i tolerancji. Nadają się również na odciski dłoni. Sposób ..
11.90 PLN
Bez podatku:11.90 PLN
Plastry na stwardnienia Timodore  - CEROTTO CALLIFUGHO PER DURONISkutecznie usuwają niebolące stwardnienia ( umiejscowione na podeszwowej części stopy).Testowane dermatologicznie pod względem skuteczności i tolerancji.Plastry Timodore dostępne są w formacie:- plastry na odciski twarde;-..
11.90 PLN
Bez podatku:11.90 PLN
PLASTRY na Odciski Miękkie i między palcami Timodore z linii Dott. CICCARELLI "HIGIENA STÓP"skutecznie usuwają odciski miękkie (tzw.pęcherze oraz między palcami).Nadają się również na odciski dłoni. Sposób użycia: Aby uskutecznić działanie tych plastrów zaleca się stosowanie ich po ką..
11.90 PLN
Bez podatku:11.90 PLN
PLASTRY na Odciski Twarde Timodore z linii Dott. CICCARELLI "HIGIENA STÓP"skutecznie usuwają niebolące odciski twarde (umiejscowione na palcach stopy) .Testowane dermatologicznie pod względem skuteczności i tolerancji. Nadają się również na odciski dłoni. Sposób użycia: Aby ..
11.90 PLN
Bez podatku:11.90 PLN
Plastry zapobiegające PĘCHERZOM z Masą Hydrokoloidową , Wodoodporne Timodore - CEROTTI ANTI VESCICHE z Linii Dott. Ciccarelli "HIGIENA STÓP" Pomagają wyeliminować pęcherze wchłaniając nadmiar płynu i tworzą środowisko odpowiednie dla szybkiego rozwiązania problemu. Jednocześnie chronią skórę pr..
14.90 PLN
Bez podatku:14.90 PLN
Preparat w Płynie na Odciski  Timodore 12ml.
-9 %
PREPARAT w Płynie na Odciski Timodore -  CALLIFUGO LIQUIDO Z PĘDZLEM z LINII Dott. CICCARELLI "HIGIENA STÓP" to popularny i wiekowy produkt tej marki,eliminujący ze stóp wszelkiego rodzaju nagniotki,odciski i stwardnienia.Preparat zawiera COLLODIO i KWAS SALICYLOWY,co powoduje,że miej..
24.50 PLN 27.00 PLN
Bez podatku:24.50 PLN
Wyświetlono: 1 do 10 z 10 (1 stron)
Nasza strona korzysta z plików cookie zapisywanych w Twoim komputerze. Jeśli wyrażasz na to zgodę, kliknij przycisk "ZGADZAM SIĘ".
Więcej informacji znajdziesz na stronie ochrona danych osobowych