Zabiegi


Sortuj według:
Pokaż:

Glicemille peeling odżywczy do rąk i stóp 100g

Złuszczający i odżywczy peeling do rąk i stóp Glicemille to zabieg złuszczający nadający gładkość i miękkość skórze dłoni i stóp. Formuła o bogatej i kremowej konsystencji z ziarnami pestek z oliwek i..
16.90 zł

Maść na odciski 5ml.tubka

Maść na Odciski CALLIFUGO POMATA z Linii Dr Ciccarelli "HIGIENA STÓP", jest tak samo skuteczny jak w postaci CALLIFUGO LIQUIDO - PŁYN. Usuwa z nóg,stóp szybko i skutecznie każdy rodzaj odcisku, n..
8.00 zł

Maść na odciski,nagniotki- pojemnik 5ml

Maść na Odciski CALLIFUGO POMATA z Linii Dr Ciccarelli "HIGIENA STÓP" usuwa z nóg,stóp szybko i skutecznie każdy rodzaj odcisku, nawet w najtrudniejszych miejscach.Maść Callifugo,skutecznie eliminuje ..
12.90 zł

Plastry na Modzele z Ochroną ze skrzydełkami Timodore 6szt.

Plastry na Odciski z Ochroną Timodore Callifughi con Paracallo dr Ciccarelli Line „Higiena Stóp” działają przeciwko odciskom, modzelom oraz stwardnieniom.Dla uzyskania lepszego leczenia,rezultatu..
10.00 zł

Plastry na Modzele, Odciski,Stwardnienia Timodore- do samodzielnego przycięcia 2szt.

PLASTRY na Odciski,Stwardnienia,Modzele Timodore do samodzielnego przycięcia CALLIFUGHI z linii Dott. CICCARELLI "HIGIENA STÓP"skutecznie walczą z odciskami i stwardnieniami stóp.Testowane dermat..
10.00 zł

Plastry na Modzele,Stwardnienia Timodore 4szt.

Plastry na stwardnienia Timodore  - CEROTTO CALLIFUGHO PER DURONISkutecznie usuwają niebolące stwardnienia ( umiejscowione na podeszwowej części stopy).Testowane dermatologicznie pod względ..
10.00 zł

Plastry na Odciski miękkie i między palcami Timodore 6szt.

PLASTRY na Odciski Miękkie i między palcami Timodore z linii Dott. CICCARELLI "HIGIENA STÓP"skutecznie usuwają odciski miękkie (tzw.pęcherze oraz między palcami).Nadają się również na odciski dło..
10.00 zł

Plastry na Odciski twarde Timodore 6szt.

PLASTRY na Odciski Twarde Timodore z linii Dott. CICCARELLI "HIGIENA STÓP"skutecznie usuwają niebolące odciski twarde (umiejscowione na palcach stopy) .Testowane dermatologicznie pod wz..
10.00 zł

Plastry przeciw Pęcherzom z Masą Hydrokoloidową, Wodoodporne Timodore 5 szt.

Plastry zapobiegające PĘCHERZOM z Masą Hydrokoloidową , Wodoodporne Timodore - CEROTTI ANTI VESCICHE z Linii Dott. Ciccarelli "HIGIENA STÓP" Pomagają wyeliminować pęcherze wchłaniając nadmiar pły..
10.00 zł
Preparat w Płynie na Odciski  Timodore 12ml.
OKAZJA

Preparat w Płynie na Odciski Timodore 12ml.

PREPARAT w Płynie na Odciski Timodore -  CALLIFUGO LIQUIDO Z PĘDZLEM z LINII Dott. CICCARELLI "HIGIENA STÓP" to popularny i wiekowy produkt tej marki,eliminujący ze stóp wszelkiego rodzaju n..
26.00 zł 23.00 zł
Pokaż:
Wyświetlono: 1 do 10 z 10 (1 stron)