Menu
Your Cart

Gwarancja jakości

                                                                     

Wyłącznie oryginalne produkty jakie znajdziesz w naszej ofercie sprowadzamy od jednego z największych i najpopularniejszych certyfikowanych dostawców - są to profesjonalne produkty, które są w 100% oryginalne i pochodzą z Włoch.

                                                      
Naszą domeną jest uczciwość i nie zamierzamy jej zmieniać. Wiarygodność, wysoka jakość produktów i szybkość dostawy są dla naszego sklepu priorytetem. Zarejestrowanych Klientów z pewnością ucieszą także prezenty dodawane do każdego zamówienia.
W celu utrzymania wysokiego standardu naszych usług, przykładamy najwyższą uwagę do relacji z klientami. Nasze telefony Działu Obsługi Klienta są nieustannie gotowe do spełniania Waszych próśb, życzeń i odpowiadania na każde pytanie.
Kiedy potrzebujecie porady przy wyborze wygodnego sposobu dostawy lub pomocy przy wyborze odpowiednich kosmetyków, jesteśmy tu dla Was.
Dlaczego mamy niskie ceny?
Odpowiedzi na to pytanie jest wiele:
- Chcemy zdobyć zaufanie jak największej ilości klientów
- Niskie marże na produkty
- Artykuły importowane bezpośrednio od producenta
- Jedyni na polskim rynku z oferowanymi artykułami
- Brak konkurencji
Ponadto pragniemy dodać, że do każdego zakupu w naszym sklepie Klienci otrzymują rachunek - PARAGON FISKALNY potwierdzający zakup towaru.

Kupuj bezpieczniej w sieci!

Nie jesteśmy "WIRTUALNĄ FIRMĄ"

CEIDG - SPRAWDŻ !

               Nasza strona korzysta z plików cookie zapisywanych w Twoim komputerze. Jeśli wyrażasz na to zgodę, kliknij przycisk "ZGADZAM SIĘ".
Więcej informacji znajdziesz na stronie ochrona danych osobowych