Menu
Your Cart

Gumy do żucia

Gumy do żucia
Gumy do żucia Pasta del Capitano 1905 30g Gumy do żucia Pasta del Capitano 1905 30g
NA ZAMÓWIENIE
Gumy do żucia Pasta del Capitano 1905 z dodatkiem Wapnia, Fluorku oraz Ksylitolu. Zawartość Fluorku i Ksylitol zapewnia mineralizację zębów, Wapń natomiast jest niezbędny do utrzymania zębów mocnych i zdrowych.Produkt nie zawiera Cukru i Aspartamu.Guma jest doskonałym uzupełnieniem codziennej higien..
16.00 PLN
Bez podatku:16.00 PLN
Gumy do żucia z ksylitolem cytrynowe Pasta del Capitano 30g
CHWILOWO BRAK
Gumay do żucia Cytrynowe - LIME Pasta del Capitano z zawartością Cynku, Fluoru i Ksylitolu.Guma do żucia Pasta del Capitano: Optymalny sposób ochrony przed próchnicą a ponadto pozytywne oddziaływanie na różne organy ciała dzięki wysokiej zawartości w gumie cennego składnika jakim jest Ksylitol -&nbs..
7.90 PLN
Bez podatku:7.90 PLN
Gumy do żucia z ksylitolem delikatna mięta Pasta del Capitano 30g
CHWILOWO BRAK
Guma do żucia Łagodna Mięta -MENTA DELICATA z zawartością Wapnia, Fluoru oraz Ksylitolu.Optymalny sposób ochrony przed próchnicą a ponadto pozytywne oddziaływanie na różne organy ciała dzięki wysokiej zawartości w gumie cennego składnika jakim jest Ksylitol - Cukier Brzozowy.Fluor i K..
7.90 PLN
Bez podatku:7.90 PLN
Gumy do żucia z ksylitolem mięta lodowa Pasta del Capitano 30g
CHWILOWO BRAK
Gumy do żucia Mieta Lodowa - MENTA GLACIALE  z Ksylitolem i Fluorem.Optymalny sposób ochrony przed próchnicą a ponadto pozytywne oddziaływanie na różne organy ciała dzięki wysokiej zawartości w gumie cennego składnika jakim jest Ksylitol, cukier brzozowy.Zawartość Fluoru i Ksylitolu m..
7.90 PLN
Bez podatku:7.90 PLN
Gumy do żucia Mieta Pieprzowa-MENTA PIPERITA  z Fluorem oraz Mikrocząsteczkami Ksylitolu. Optymalny sposób ochrony przed próchnicą a ponadto pozytywne oddziaływanie na różne organy ciała dzięki wysokiej zawartości w gumie cennego składnika jakim jest Ksylitol - Cukier Brzozo..
8.90 PLN
Bez podatku:8.90 PLN
Gumy do żucia z ksylitolem Pasta del Capitano
CHWILOWO BRAK
Zestaw 4 opakowań Gum Pasta del Capitano składający się z:- Guma Lodowa 30g;- Guma Pieprzowa 30g;- Guma Łagodna 30g;- Guma Cytrynowa 30g;- Szczoteczka Family Gratis!Zalety ksylitolu:- stymuluje i zwiększa produkcję śliny w jamie ustnej (suchość jamy ustnej)- zapobiega osadzaniu się złogów nazębnych-..
28.00 PLN
Bez podatku:28.00 PLN
Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)
Nasza strona korzysta z plików cookie zapisywanych w Twoim komputerze. Jeśli wyrażasz na to zgodę, kliknij przycisk "ZGADZAM SIĘ".
Więcej informacji znajdziesz na stronie ochrona danych osobowych