Urządzenia elektryczne


Sortuj według:
Pokaż:

Irygator bezprzewodowy

Irygator dentystyczny INNOFIT Pasta del Capitano INN-010.Dla zapewnienia zdrowych zębów oraz białego uśmiechu na co dzień, warto wprowadzić do rytuału pielęgnacyjnego jamy ustnej, korzystanie z irygat..
2200.00 zł

Irygator Kit Dental

Irygator z regulowaną mocą. Rozpyla strumień wody, który zapewni gruntowną higienę jamy ustnej. Nadaje się dla całej rodziny, pomaga zapobiegać problemom dziąseł.CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU:- IRYGATOR KI..
265.00 zł

Końcówki wymienne okrągłe do szczoteczek elektrycznych

Zestaw końcówek wymiennych okrągłych do Szczoteczek Elektrycznych do zębów Pasta Del Capitano...
42.00 zł

Sterylizator UV do szczoteczek do zębów Pasta del Capitano

Dezynfektor,Sanitizer czy Sterylizator może nie brzmi szczególnie zachęcająco, ale oddaje najlepiej zasadę działania tego urządzenia. Producenci takich aparatów twierdzą, że nie wystarczy regularnie i..
140.00 zł

Szczoteczka do zębów elektryczna akumulatorowa ze sterylizatorem UV

Szczoteczka z wykorzystaniem Technologii Sonicznej do skuteczniejszego usuwania płytki nazębnej oraz poprawy zdrowia i kondycji zębów i dziąseł. Maksymalna higiena jamy ustnej z pojemnikiem ..
240.00 zł

Szczoteczka do zębów elektryczna bezprzewodowa

Szczoteczka z wykorzystaniem Technologii Sonicznej do skuteczniejszego usuwania płytki nazębnej oraz poprawy zdrowia i kondycji zębów i dziąseł.SPECYFIKACJA PRODUKTU: • Technologia soniczna• 30.0..
139.50 zł

Szczoteczka do zębów elektryczna z akumulatorem

Szczoteczka z wykorzystaniem Technologii Sonicznej do skuteczniejszego usuwania płytki nazębnej oraz poprawy zdrowia i kondycji zębów i dziąseł.• Technologia soniczna• 30.000 drgań na minutę• 3 progra..
189.00 zł

Szczoteczka do zębów oscylacyjna elektryczna z akumulatorem

Technologia oscylacyjno-obrotowa.Nowoczesna technologia wykorzystuje ruch maksymalizujący skuteczność czyszczenia powierzchni zębowych. Niesamowita szybkość obrotów szczoteczki, aż 8800 ruchów na minu..
149.00 zł
Pokaż:
Wyświetlono: 1 do 8 z 8 (1 stron)