Menu
Your Cart

Chusteczki do higieny intymnej 10szt

Chusteczki do higieny intymnej 10szt
Chusteczki do higieny intymnej 10szt
Chusteczki do higieny intymnej 10szt
Chusteczki do higieny intymnej 10szt
Chusteczki do higieny intymnej 10szt
Chusteczki do higieny intymnej 10szt
Chusteczki do higieny intymnej 10szt
20.90 PLN
Bez podatku: 20.90 PLN
  • Dostępność:: W magazynie
  • Kod produktu: 0409Z00

Opis

Delikatne okolice intymne wymagają specjalnej pielęgnacji. Zwykłe środki do mycia ciała mogą je bowiem podrażniać i wysuszać, co powoduje z kolei dyskomfort. To dlatego tak ważne jest, by wyposażyć swoją łazienkę w dedykowane kosmetyki do higieny intymnej. Teraz można je znaleźć także w ofercie naszego sklepu.  

Wiemy doskonale, że regularne dbanie o okolice intymne odpowiada za prawidłowy przebieg procesów fizjologicznych. W szczególności kosmetyki do okolic intymnych chronią przed infekcjami, działają antybakteryjnie i łagodząco. Świetnie nawilżają skórę, a co ważne – nie naruszają przy tym pH pochwy i jej naturalnej flory bakteryjnej.  

Chusteczki do Higieny Intymnej INTILEY - Salviettine Intime.

Wzbogacone w szczególnie naturalne składniki aktywne do których należy:
- OCZAR WIRGINIJSKI, ma działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, uszczelniające naczynia włosowate i ściągające. Odświeża skórę, przyśpiesza gojenie się ran;
- ALPHA BISABOLOL o silnym działaniu kojącym i regenerującym skórę; działa antybakteryjnie ,przeciwzapalnie jest bardzo dobrze tolerowany przez skórę. Jego bakteriostatyczne cechy mogą być zastosowane do leczenia podrażnień, antybakteryjnym i hamującym stany zapalne;
- EKSTRAKT Z ALOESU działa odkażająco, przeciwzapalnie i ściągająco. Regeneruje skórę oraz łagodzi podrażnienia. Nawilża wnikając w jej głębsze warstwy; posiada właściwości zmiękczające i antybakteryjne;
- EKSTRAKT LAWENDY o właściwościach antyseptycznych i przeciwzapalnych, a także uspokajających. Działa oczyszczająco i odświeżająco;
- BETAINA, roślinny aminokwas otrzymywany z melasy Buraka Cukrowego (Trimetylogliceryna).Redukuje przez naskórkową utratę wody, dzięki czemu skóra jest lepiej nawilżona, miękka i gładka. Chroni komórki podczas mycia preparatami z substancjami powierzchniowo czynnymi(detergentami). Posiada wysoką zdolność nawilżająco-ochronną skóry i śluzówki.

Chusteczki odświeżające i łagodzące podrażnienia, idealne do właściwej higieny intymnej, w warunkach pozbawionych dostępu do wody i poza domem. Stworzone po to, aby zadbać o delikatną część ciała kobiet. Są wykonane z miękkiej 100% bawełny, co powoduje uniknięcie podrażnienia i zaczerwienienia naskórka. Zapewniają szczególną delikatność, dzięki całkowitej naturalności ich składników oraz braku zawartości barwników, będących potencjalnym czynnikiem podrażniającym błonę śluzową.
Formuła Chusteczek Intymnych jest opracowana i stworzona na bazie Kwasu Mlekowego, substancji naturalnie występujących w środowisku pochwy, aby przeciwdziałać rozwojowi drobnoustrojów chorobotwórczych, dzięki obecności szczególnie delikatnych środków myjących (bez Laurylosiarczanu),zapewnia skuteczną i zarazem delikatną higienę.

Warto zwrócić uwagę na Chusteczki INTILEY® - są nasączone płynem zawierającym w swoim składzie szereg substancji, które umożliwią higienę i pielęgnację okolic intymnych. Ich dużym atutem jest fakt, że są pojedynczo pakowane. Swobodnie możemy wsunąć parę chusteczek do kieszeni, podczas gdy większe opakowanie pozostanie w głównym bagażu, nie zajmując cennego miejsca w bagażu podręcznym.


Testowane Klinicznie i Dermatologicznie.

Każda z chusteczek zapakowana w osobnym opakowaniu hermetycznym. Współczynnik pH 4,5.


SKLASYFIKOWANE JAKO KOSMETYK.

Higiena intymna jest niezwykle ważna dla każdej kobiety. Dobre kosmetyki powinny delikatnie i bezpiecznie pielęgnować te okolice ciała. Muszą być dobrze tolerowane przez skórę oraz chronić te miejsca przed nieprzyjemnym zapachem powstającym w efekcie pocenia czy wydzieliny intymnej. Kosmetyki do higieny intymnej nie powinny zawierać w swoim składzie mydła, ma ono bowiem działanie silnie wysuszające oraz zmieniające odczyn skóry na zasadowy. W efekcie, w obrębie okolic intymnych, tworzy się środowisko doskonałe dla rozwoju mikroorganizmów. Drobnoustroje takie jak bakterie i grzyby przyczyniają się do powstawania infekcji i chorób pochwy. Dlatego warto dbać o higienę intymną w odpowiedni sposób.
Kosmetyki do higieny intymnej z naszego sklepu pomogą dbać o intymne partie ciała w sposób bezpieczny oraz skuteczny.
Warunki towarzyszące nam w trakcie podróży znacznie utrudniają pielęgnację miejsc intymnych. Niekiedy podróż trwa kilkanaście godzin, w trakcie których nie mamy możliwości wykonania toalety stref intymnych. W tym przypadku bardzo przydatne są specjalne chusteczki do oczyszczania okolic intymnych.

Ostatnie sztuki!

Nasza strona korzysta z plików cookie zapisywanych w Twoim komputerze. Jeśli wyrażasz na to zgodę, kliknij przycisk "ZGADZAM SIĘ".
Więcej informacji znajdziesz na stronie ochrona danych osobowych