Previous

Chusteczki do higieny intymnej 10szt

Previous

Płyn nawilżający do higieny intymnej 200mlx3szt.

Płyn do higieny intymnej z kwasem mlekowym 200ml

     0 opinii  |  Napisz opinię
Producent: Farmaceutici Dottor Ciccarelli s.p.a.
Kod produktu: 0409l02
Dostępność: 6
16.90 zł

Ilość

Zapytaj konsultanta o ten produkt
Zobacz porównywane produkty

Delikatne okolice intymne wymagają specjalnej pielęgnacji. Zwykłe środki do mycia ciała mogą je bowiem podrażniać i wysuszać, co powoduje z kolei dyskomfort. To dlatego tak ważne jest, by wyposażyć swoją łazienkę w dedykowane kosmetyki do higieny intymnej. Teraz można je znaleźć także w ofercie naszego sklepu.  

Wiemy doskonale, że regularne dbanie o okolice intymne odpowiada za prawidłowy przebieg procesów fizjologicznych. W szczególności kosmetyki do okolic intymnych chronią przed infekcjami, działają antybakteryjnie i łagodząco. Świetnie nawilżają skórę, a co ważne – nie naruszają przy tym pH pochwy i jej naturalnej flory bakteryjnej.  

Płyn do Higieny Intymnej INTILEY - Detergente Intimo.

Zapewnia szczególną delikatność, dzięki całkowitej naturalności jej składników oraz braku substancji potencjalnie drażniących błonę śluzową.Formuła detergentu INTILEY® jest wzbogacona o szczególnie naturalne składniki aktywne do których należy:

- Alpha Bisabolol, składnik zawarty w rumianku o silnym działaniu kojącym i regenerującym skórę, antybakteryjnym i hamującym stany zapalne;

- Ekstrakt z Aloesu, posiadający właściwości zmiękczające i antybakteryjne;

- Ekstrakt Lawendy,składnik oczyszczający i odświeżający;

- Betaina,pochodząca z buraków cukrowych, posiadająca wysoką zdolność nawilżająco-ochronną skóry i śluzówki.

Preparat jest opracowany i stworzony na bazie Kwasu Mlekowego,substancji naturalnie występującej w środowisku pochwy,aby przeciwdziałać rozwojowi drobnoustrojów chorobotwórczych.Dzięki obecności szczególnie delikatnych środków myjących (bez Laurylosiarczanu),zapewnia skuteczną i zarazem delikatną higienę.


Preparat Testowany Klinicznie I Dermatologicznie. Współczynnik pH 5,5.

Higiena intymna jest niezwykle ważna dla każdej kobiety.Dobre kosmetyki powinny delikatnie i bezpiecznie pielęgnować te okolice ciała. Muszą być dobrze tolerowane przez skórę oraz chronić te miejsca przed nieprzyjemnym zapachem powstającym w efekcie pocenia czy wydzieliny intymnej. Kosmetyki do higieny intymnej nie powinny zawierać w swoim składzie mydła, ma ono bowiem działanie silnie wysuszające oraz zmieniające odczyn skóry na zasadowy.W efekcie,w obrębie okolic intymnych, tworzy się środowisko doskonałe dla rozwoju mikroorganizmów.Drobnoustroje takie jak bakterie i grzyby przyczyniają się do powstawania infekcji i chorób pochwy. Dlatego warto dbać o higienę intymną w odpowiedni sposób. Kosmetyki z naszego sklepu pomogą dbać o intymne partie ciała w sposób bezpieczny oraz skuteczny.


SKLASYFIKOWANY JAKO KOSMETYK.
Napisz opinię

Zaloguj się lub Załóż konto.

BŁYSKAWICZNA DOSTAWA ZAMÓWIEŃ

Wszystkie zamówienia wysyłamy w dni robocze w ciągu 24 godzin.

GWARANCJA REZYGNACJI Z ZAKUPU

jako klient detaliczny masz 14 dni na zwrot produktu bez konieczności podawania przyczyny.

POMOC KONSULTANTA

Nie wiesz jaki produkt wybrać? Zadzwoń lub napisz e-maila a nasi konsultanci pomogą w wyborze.