Przed nami czas karnawału, zabaw trwających do białego rana oraz niekończących się imprez, które jak dobrze wiemy, skutecznie odbijają się na wyglądzie i kondycji naszej twarzy. Nagromadzone zmęczenie można wyczytać z twarzy.

Często już po przebudzeniu widzimy, że twarz wygląda na zmęczoną: poszarzała cera pozbawiona blasku, a do tego widoczne opuchnięcia i cienie pod oczami. Jak radzić sobie ze zmęczeniem?
  *Pamiętaj o starannym demakijażu twarzy:
annarella.pl/index.php?route=product/search&search=chusteczki%20do%20demakijaż&description=true
  *Nie zapomnij także o nałożeniu na twarz odżywczego kremu, który przez noc zregeneruję Twoją twarz...
https://annarella.pl/krem-cera-di-cupra-anti-age-na-noc-restrukturyzujacy-50ml?search=krem%20na%20
  *Zanim położysz się spać, weź szybki prysznic. Ustaw wodę na 36-38 stopni C. Spływająca woda skutecznie rozluźni Twoje ciało oraz przyniesie ulgę zmęczonym i napiętym mięśniom. Nie zapomnij o tym by na koniec na przemian spłukać ciało zimną wodą, która pobudzi krążenia krwi, usunie uczucie zmęczenia oraz skutecznie zlikwiduje obrzęki.
  *Z rana wypij szklankę wody z plasterkiem cytryny, dzięki temu pobudzisz organizm oraz rozpoczniesz proces detoksykacji – jest to szczególnie istotne, jeśli poprzedniej nocy wypiłaś kilka drinków. Przez cały dzień staraj się pić dużo wody.
  *Pamiętaj o prawidłowym nawilżeniu skóry odpowiednim kremem.
https://annarella.pl/cera-di-cupra/cera-di-cupra-rb
Rozświetlona cera będąca efektem odbijania się światła od gładkiej powierzchni skóry i wypoczęta twarz odciągają uwagę od zmarszczek, które wydają się być wtedy mniej widoczne. W przypadku dojrzałej cery to właśnie jej blask i promienność sprawiają, że wiek przestaje być istotny, dlatego warto zadbać o wygląd skóry i nie dopuścić do tego, by stała się szara i zmęczona.
  *Jeśli masz wystarczająco dużo czasu nałóż na twarz maseczkę...
https://annarella.pl/index.php?route=product/search&search=maska%20do%20twarzy&description=true
  Dostarcz skórze brakujących składników odżywczych oraz wody. Szukaj produktów z składnikami silnie nawilżającymi, na przykład z kwasem hialuronowym czy aloesem...
  Kiedy zauważysz, że Twoja twarz jest opuchnięta przemyj twarz zimną wodą lub zrób dwuminutowy masaż kostką lodu owiniętą w gazę.
  *Spuchnięte oczy oraz sińce pod oczami możesz usunąć przy pomocy Serum pod oczy.
https://annarella.pl/serum-pod-oczy-cera-di-cupra-anti-age-15ml?search=serum%20pod%20oczy&description=true
  *Jeśli odczuwasz ciągle zmęczenie, rozpocznij dzień od zdrowego śniadania!
  *Koloryt skóry zmień przy pomocy makijażu, chcąc zatuszować cienie użyj świetlistego korektora a skórę możesz rozświetlić przy pomocy kremu rozświetlającego
https://annarella.pl/cera-di-cupra/cera-di-cupra-nawilzenie/krem-do-twarzy-nawilzajacy-cera-normalna-cera-di-cupra
  *Ożywić twarz... strojem! Dodaj swojej cerze blasku, nosząc u góry ubrania (bluzki, swetry, żakiety, ale też apaszki) w jasnych odcieniach.