Menu
Your Cart

Pasta do zębów na halitozę Pasta del Capitano 75ml

Pasta do zębów na halitozę Pasta del Capitano 75ml
-29 %
Pasta do zębów na halitozę Pasta del Capitano 75ml
This offer ends in:
dni
godz.
min.
sek.
8.50 PLN
11.90 PLN
Bez podatku: 8.50 PLN
3 lub więcej 27.00 PLN
  • Dostępność:: W magazynie
  • Kod produktu: 0392F00

Opis

Pasta do Zębów BIO Świeży Oddech - alito fresco gwarantuje skuteczność przeciw nieprzyjemnemu zapachowi dzięki antybakteryjnemu działaniu Cynku, ekstraktów z Pietruszki i Bazylii, które pomagają zapobiegać tworzeniu się płytki nazębnej oraz zapewniają skuteczne działanie na halitozę oraz unikalnej molekule SulfetaZn, która przeciwdziała florze bakteryjnej w jamie ustnej-głównej przyczynie nieprzyjemnego zapachu.
Nie możesz oprzeć się ostrym smakołykom, ale obawiasz się o bezpieczeństwo twoich ust? 
Nie bój się! Nasza Pasta Alito fresco-na halitozę,daje natychmiastowe uczucie świeżości nawet po bardzo pikantnym i smacznym obiedzie!Nie zawiera:

parabenów,triklosanu,laurylosiarczanu sodu(SLS)oraz konserwantów pochodnych formaldehydu.

Ostrzeżenia: U dzieci poniżej 6 lat stosuj ilość pasty wielkości ziarnka grochu pod kontrolą dorosłych, aby zminimalizować ryzyko połknięcia. Przy przyjmowaniu fluoru z innych źródeł należy skonsultować się ze stomatologiem lub lekarzem. Zaraz po użyciu należy ponownie zamknąć tubę. Okres przydatności po otwarciu opakowania wyrażony w miesiącach odnosi się do produktu prawidłowo przechowywanego, użytkowanego w normalnych, prawidłowych warunkach. Zaprzestać stosowania jeśli wystąpi reakcja alergiczna.

Nasza strona korzysta z plików cookie zapisywanych w Twoim komputerze. Jeśli wyrażasz na to zgodę, kliknij przycisk "ZGADZAM SIĘ".
Więcej informacji znajdziesz na stronie ochrona danych osobowych