Menu
Your Cart

Pasta do zębów na halitozę Pasta del Capitano 75ml

Pasta do zębów na halitozę Pasta del Capitano 75ml
Pasta do zębów na halitozę Pasta del Capitano 75ml
11.90 PLN
Bez podatku: 11.90 PLN
  • Dostępność:: W magazynie
  • Kod produktu: 0392F00

Opis

Pasta do Zębów BIO Świeży Oddech - alito fresco gwarantuje skuteczność przeciw nieprzyjemnemu zapachowi dzięki antybakteryjnemu działaniu Cynku, ekstraktów z Pietruszki i Bazylii, które pomagają zapobiegać tworzeniu się płytki nazębnej oraz zapewniają skuteczne działanie na halitozę oraz unikalnej molekule SulfetaZn, która przeciwdziała florze bakteryjnej w jamie ustnej-głównej przyczynie nieprzyjemnego zapachu.
Nie możesz oprzeć się ostrym smakołykom, ale obawiasz się o bezpieczeństwo twoich ust? 
Nie bój się! Nasza Pasta Alito fresco-na halitozę,daje natychmiastowe uczucie świeżości nawet po bardzo pikantnym i smacznym obiedzie!Nie zawiera:

parabenów,triklosanu,laurylosiarczanu sodu(SLS)oraz konserwantów pochodnych formaldehydu.

Ostrzeżenia: U dzieci poniżej 6 lat stosuj ilość pasty wielkości ziarnka grochu pod kontrolą dorosłych, aby zminimalizować ryzyko połknięcia. Przy przyjmowaniu fluoru z innych źródeł należy skonsultować się ze stomatologiem lub lekarzem. Zaraz po użyciu należy ponownie zamknąć tubę. Okres przydatności po otwarciu opakowania wyrażony w miesiącach odnosi się do produktu prawidłowo przechowywanego, użytkowanego w normalnych, prawidłowych warunkach. Zaprzestać stosowania jeśli wystąpi reakcja alergiczna.

Nasza strona korzysta z plików cookie zapisywanych w Twoim komputerze. Jeśli wyrażasz na to zgodę, kliknij przycisk "ZGADZAM SIĘ".
Więcej informacji znajdziesz na stronie ochrona danych osobowych