Menu
Your Cart

Pasta do zębów na kamień nazębny Pasta del Capitano 100ml

Pasta do zębów na kamień nazębny Pasta del Capitano  100ml
Pasta do zębów na kamień nazębny Pasta del Capitano 100ml
11.00 PLN
Bez podatku: 11.00 PLN
  • Dostępność:: W magazynie
  • Kod produktu: 0391G00

Opis

Pasta BIO na Kamien Nazębny-Antitartaro to świeżość i codzienna czystość dzięki zawartości Ekstraktu z Szałwi i Tymianku oraz zawartych Pirofosforanów.Pasta pomaga zapobiegać formowaniu się płytki nazębnej oraz bakterii głównym przyczynom osadzania się kamienia nazębnego.Utrzymuje przez długi czas świeży oddech.

Polecana w głównej mierze osobom palącym. 

Ostrzeżenia: U dzieci poniżej 6 lat stosuj ilość pasty wielkości ziarnka grochu pod kontrolą dorosłych, aby zminimalizować ryzyko połknięcia. Przy przyjmowaniu fluoru z innych źródeł należy skonsultować się ze stomatologiem lub lekarzem. Zaraz po użyciu należy ponownie zamknąć tubę. Okres przydatności po otwarciu opakowania wyrażony w miesiącach odnosi się do produktu prawidłowo przechowywanego, użytkowanego w normalnych, prawidłowych warunkach. Zaprzestać stosowania jeśli wystąpi reakcja alergiczna.
Zawiera: fluorek sodu oraz monofluorofosforan sodu.

Najniższa cena z 30dni przed wprowadzeniem obniżki:11,00 zł

Nasze pasty do zębów zapobiegające tworzeniu się płytki nazębnej i próchnicy oraz pasty do zębów przeciw kamieniowi nazębnemu są najlepszym rozwiązaniem w celu zapewnienia właściwej codziennej higieny jamy ustnej dla całej rodziny!

Nie zawiera:

parabenów,triklosanu,laurylosiarczanu sodu(SLS)oraz konserwantów pochodnych formaldehydu.


Tagi: pasta , do , zębów , dla , palących , na , kamień , nazębny
Nasza strona korzysta z plików cookie zapisywanych w Twoim komputerze. Jeśli wyrażasz na to zgodę, kliknij przycisk "ZGADZAM SIĘ".
Więcej informacji znajdziesz na stronie ochrona danych osobowych