Menu
Your Cart

Zestaw międzyzębowa szczoteczka+nić dentystyczna Pasta del Capitano

Zestaw międzyzębowa szczoteczka+nić dentystyczna Pasta del  Capitano
Zestaw międzyzębowa szczoteczka+nić dentystyczna Pasta del Capitano
23.00 PLN
Bez podatku: 23.00 PLN
  • Dostępność:: W magazynie
  • Kod produktu: ZEST 1

Opis

Szczoteczka międzyzębowa oczyszcza przestrzenie między zębami, zapobiegając stanom zapalnym dziąseł.Szczotki międzyzębowe w Polsce są wciąż stosunkowo nieznanym narzędziem higieny jamy ustnej, natomiast ich znaczenie jest wielkie. Zdaniem ekspertów, jest to nawet ważniejsze niż szczoteczki do zębów. Długie sprężyste włosie szczoteczki wypełnienia przestrzeń międzyzębową docierając do wszystkich zakątków. Łatwo i bez bólu dociera do każdego miejsca w przestrzeni.
Kiedy zaczniesz ich używać, zobaczysz na własne oczy, co znajdziesz między zębami: płytka nazębna, pozostałości żywności, a nawet krew. Dlatego używaj je codziennie, a po kilku dniach stosowania, zdecydowanie poprawisz stan zdrowia zębowego, wynik będzie miłym zaskoczeniem.
Szczoteczka Międzyzębowa Pasta del Capitano jest ważnym narzędziem do higieny jamy ustnej,bardzo przydatna do usuwania resztek jedzenia z przestrzeni międzyzębowych, gdzie nie można dotrzeć tradycyjną lub elektryczną szczoteczką Jej stosowanie pomaga utrzymać optymalny stan zdrowia dziąseł, idealna dla skutecznego czyszczenia trudnodostępnych miejsc wokół mostów, implantów, koron zębowych oraz aparatów ortodontycznych.
Międzyzębowe szczoteczki są dostępne w 3 różnych rozmiarach: WĄSKICH (ISO 2 Ø 0,9), ŚREDNICH (ISO 3 Ø 1,2) i SZEROKICH (ISO 4 Ø 1,3). Każde opakowanie zawiera ochroną nakładkę na włosie szczoteczki zapewniając większą higienę.. Pasta del Capitano Szczoteczki Międzyzębowe jest produktem włoskim,zrodzonym z wieloletniego doświadczenia i pasji Farmaceutów dr Ciccarelli.To synonim doskonałości w dziedzinie higieny jamy ustnej.
Przy zakupie proszę podać rozmiar szczoteczki!
Dostępne w opakowaniu 5szt.
Nie zapomnij, tylko raz dziennie ale systematycznie każdego dnia. Utrzymuj doskonale czystą każdą przestrzeń międzyzębową a świeży oddech i zdrowe zęby będą twoje!
Jak używać szczoteczek? To proste!
Trzymaj szczoteczkę pod kątem, umieść w przestrzeni międzyzębowej, wyprostuj i przesuń, aby przeszła na wylot. Wyciągnij szczoteczkę i gotowe.
Tam i z powrotem - i masz czyste zęby - wykonaj ten ruch tylko raz. Dzięki swojej konstrukcji, wystarczy jeden, pojedynczy ruch szczoteczką,aby wyczyścić przestrzeń międzyzębową. Usuwasz płytkę nazębną ostrożnie i delikatnie.
Nić dentystyczna-Filo Interdentale Pasta del Capitano.
Szczotkujesz zęby po pysznym posiłku i myślisz, że próchnica ci nie grozi? Tymczasem w przestrzeniach między zębami czają się bakterie kwasotwórcze, które już w 10 minut po jedzeniu wytwarzają lepki nalot zwany płytką nazębną. Kwasy te osłabiają szkliwo doprowadzając do powstawania ubytków.
Szczególnie narażone są przestrzenie między zębami, skąd trudno usunąć osad za pomocą szczoteczki. Jedyną metodą na usunięcie tych złogów z przestrzeni między zębowych jest nitkowanie.
Lekarze stomatolodzy zalecają, by na nitkowanie zębów poświęcać 3-5 minut to już nawet minuta tego zabiegu będzie zbawienna dla zdrowia.
Nitkowanie chroni przed paradontozą i w konsekwencji utratą zębów.Warto więc wykonać tę czynność przed szczotkowaniem zębów.
Długość Nici 50m.

Nasza strona korzysta z plików cookie zapisywanych w Twoim komputerze. Jeśli wyrażasz na to zgodę, kliknij przycisk "ZGADZAM SIĘ".
Więcej informacji znajdziesz na stronie ochrona danych osobowych