Menu
Your Cart

Szczoteczka międzyzębowa wąska Pasta del Capitano

Szczoteczka międzyzębowa wąska Pasta del Capitano
CHWILOWO BRAK
Szczoteczka międzyzębowa wąska Pasta del Capitano
16.20 PLN
Bez podatku: 16.20 PLN
  • Dostępność:: CHWILOWO BRAK
  • Kod produktu: 0339Z00

Opis

Szczoteczka międzyzębowa oczyszcza przestrzenie między zębami, zapobiegając stanom zapalnym dziąseł.  
Szczotki międzyzębowe w Polsce są wciąż stosunkowo nieznanym narzędziem higieny jamy ustnej, natomiast ich znaczenie jest wielkie. Zdaniem ekspertów, jest to nawet ważniejsze niż szczoteczki do zębów.  Długie sprężyste włosie szczoteczki wypełnienia przestrzeń międzyzębową docierając do wszystkich zakątków. Łatwo i bez bólu dociera do każdego miejsca w przestrzeni.
Kiedy zaczniesz ich używać, zobaczysz na własne oczy,  co znajdziesz między zębami: płytka nazębna, pozostałości żywności, a nawet krew. Dlatego używaj je codziennie, a po kilku dniach stosowania,  zdecydowanie poprawisz stan zdrowia zębowego,  wynik będzie miłym zaskoczeniem.
Szczoteczka Międzyzębowa Pasta del Capitano jest ważnym narzędziem do higieny jamy ustnej, bardzo przydatna do usuwania resztek jedzenia z przestrzeni międzyzębowych, gdzie nie można dotrzeć tradycyjną lub elektryczną szczoteczką Jej stosowanie pomaga utrzymać optymalny stan zdrowia dziąseł, idealna dla skutecznego czyszczenia trudnodostępnych miejsc wokół mostów, implantów, koron zębowych oraz aparatów ortodontycznych.

Międzyzębowe szczoteczki są dostępne w 3 różnych rozmiarach:
WĄSKI (ISO 2 Ø 0,9)
ŚREDNI (ISO 3 Ø 1,2) 
SZEROKI (ISO 4 Ø 1,3)

Każde opakowanie zawiera ochroną nakładkę na włosie szczoteczki zapewniając większą higienę. Pasta del Capitano Szczoteczki Międzyzębowe jest produktem włoskim, zrodzonym z wieloletniego doświadczenia i pasji Farmaceutów dr Ciccarelli. To synonim doskonałości w dziedzinie higieny jamy ustnej.
Dostępne w opakowaniu 5szt.
Nie zapomnij, tylko raz dziennie ale systematycznie każdego dnia. Utrzymuj doskonale czystą każdą  przestrzeń międzyzębową a świeży oddech i zdrowe zęby będą twoje!


Jak używać szczoteczek międzyzębowych? To proste!
Trzymaj szczoteczkę pod kątem, umieść w przestrzeni międzyzębowej, wyprostuj i przesuń, aby przeszła na wylot. Wyciągnij szczoteczkę i gotowe.
Tam i z powrotem - i masz czyste zęby - wykonaj ten ruch tylko raz. Dzięki swojej konstrukcji, wystarczy jeden, pojedynczy ruch szczoteczką,aby wyczyścić przestrzeń międzyzębową. Usuwasz płytkę nazębną ostrożnie i delikatnie.


Nasza strona korzysta z plików cookie zapisywanych w Twoim komputerze. Jeśli wyrażasz na to zgodę, kliknij przycisk "ZGADZAM SIĘ".
Więcej informacji znajdziesz na stronie ochrona danych osobowych