Previous

Zestaw szczoteczek do zębów Family dla całej rodziny - 4szt

Zestaw szczoteczek wybielajacych do zębów Whitening - 4szt

     0 opinii  |  Napisz opinię
Producent: Farmaceutici Dottor Ciccarelli s.p.a.
Kod produktu: Z18
Dostępność: 2
23.00 zł

Ilość

Zapytaj konsultanta o ten produkt
Zobacz porównywane produkty

MULTIPACK SZCZOTECZEK DO ZĘBÓW WHITENING 4szt. (2 x włosie miękkie +2 x włosie średnie).
Zaprojektowane specjalnie dla tych, którzy pragną mieć zęby białe i błyszczące. Ergonomiczny uchwyt, elastyczna i kompaktowa głowica sprawia, że szczoteczka jest łatwa w zastosowaniu. Działanie zróżnicowanego włosia Tynex, w połączeniu z działaniem falistej gumki do polerowania, sprzyja redukcji plam szkliwa, nawet tych najbardziej podstępnych, powstających z powodu palenia tytoniu, picia kawy czy herbaty. Stworzona aby odzyskać i zachować oryginalne białe zęby. Wyposażone w ochroną nakładkę na włosie szczoteczki zapewniając większą higienę.PAMIĘTAJ!
Szczoteczka do zębów powinna być wymieniana kilka razy do roku. I nie chodzi o to, aby wziąć pierwszą lepszą z półki. Kupując szczoteczkę, należy kierować się przede wszystkim stanem dziąseł i uzębienia. Dowiedz się, jaki masz wybór i jaka szczoteczka jest dla Ciebie najlepsza.
Szczoteczka do zębów nie jest przedmiotem wiecznego użytku. Wbrew pozorom zużywa się bardzo szybko. Specjaliści zalecają wymianę co dwa, trzy miesiące lub po wyleczeniu   każdej infekcji zapalnej jamy ustnej. Jeśli pojedyncze włókna lub ich całe pęczki są poodginane, połamane to oczywisty sygnał, że z dotychczas używaną szczoteczką należy się pożegnać i poszukać nowej.


Napisz opinię

Zaloguj się lub Załóż konto.

BŁYSKAWICZNA DOSTAWA ZAMÓWIEŃ

Wszystkie zamówienia wysyłamy w dni robocze w ciągu 24 godzin.

GWARANCJA REZYGNACJI Z ZAKUPU

jako klient detaliczny masz 14 dni na zwrot produktu bez konieczności podawania przyczyny.

POMOC KONSULTANTA

Nie wiesz jaki produkt wybrać? Zadzwoń lub napisz e-maila a nasi konsultanci pomogą w wyborze.