Menu
Your Cart

Pasta del Capitano Szczoteczka do zębów dla dzieci miękka +3

Pasta del Capitano Szczoteczka do zębów dla dzieci miękka +3
Pasta del Capitano Szczoteczka do zębów dla dzieci miękka +3
8.00 PLN
Bez podatku: 8.00 PLN
3 lub więcej 7.00 PLN
  • Dostępność:: W magazynie
  • Kod produktu: 0358100

Opis

Szczoteczka do zębów Pasta del Capitano BABY +3 została specjalnie zaprojektowana dla zębów i dziąseł dzieci, zapewniając dokładne czyszczenie bez uszkodzenia szkliwa.
Włosie miękkie Tynex®  z zaokrąglonymi końcówkami, są wykonane z wysokiej jakości materiału, o długiej żywotność i wysokiej odporności na ścieranie.
Mała i kompaktowa głowica umożliwia większy dostęp do czyszczenia całego łuku zębowego dzieci. Ergonomiczny uchwyt opracowany i dostosowany do rozmiaru dłoni młodszych dzieci, pozwalający na wysoką łatwość użycia.
Do prawidłowej higieny jamy ustnej, Laboratorium Badawcze dr Ciccarelli Pharmaceuticals poleca:
- używać szczoteczki do zębów po każdym posiłku
- szczotkować zęby co najmniej 3 minuty
- zmienić szczoteczkę co najmniej co 3 miesiące.
Wyposażone w ochroną nakładkę na włosie szczoteczki zapewniając większą higienę.

PAMIĘTAJ!
Szczoteczka do zębów powinna być wymieniana kilka razy do roku. I nie chodzi o to, aby wziąć pierwszą lepszą z półki. Kupując szczoteczkę, należy kierować się przede wszystkim stanem dziąseł i uzębienia. Dowiedz się, jaki masz wybór i jaka szczoteczka jest dla Ciebie najlepsza.
Szczoteczka do zębów nie jest przedmiotem wiecznego użytku. Wbrew pozorom zużywa się bardzo szybko. Specjaliści zalecają wymianę co dwa, trzy miesiące lub po wyleczeniu   każdej infekcji zapalnej jamy ustnej. Jeśli pojedyncze włókna lub ich całe pęczki są poodginane, połamane to oczywisty sygnał, że z dotychczas używaną szczoteczką należy się pożegnać i poszukać nowej.


Nasza strona korzysta z plików cookie zapisywanych w Twoim komputerze. Jeśli wyrażasz na to zgodę, kliknij przycisk "ZGADZAM SIĘ".
Więcej informacji znajdziesz na stronie ochrona danych osobowych