Sortowanie:
Pokaż:
Dezodorant do butów i stóp z imbirem Timodore 150ml
OKAZJA

Dezodorant do butów i stóp z imbirem Timodore 150ml

Dezodorant ,spray o zapachu imbirowym Timodore dzięki obecności ekstraktu z tymianku o właściwościach antybakteryjnych i odświeżających zapobiega przykremu zapachowi stóp i butów. Przyjemny zapach imb..
19.00 zł 16.20 zł
Dezodorant przeciw poceniu się nóg Timodore 150ml
OKAZJA

Dezodorant przeciw poceniu się nóg Timodore 150ml

Dezodorant Spray do Stóp-Spray Deodorante Dr Ciccarelli .Zapobiega nieprzyjemnym zapachom stóp i obuwia.Timodore Spray zawiera Esencję Tymianku z właściwością antyseptyczną i orzeźwiającą. Wykazuje dz..
19.00 zł 16.20 zł

Dezodorant w płynie do mycia stóp Timodore 200ml

PŁYN DEODORUJACY do mycia STÓP BEZ PARABENU - Detergente Deodorante  Linii Dr Timodore Ciccarelli HIGIENA STÓP.Zapobiega i eliminuje nieprzyjemne zapachy stóp z powodu bakteryjnego rozkładu potu...
16.70 zł

Kosmetyki do pielęgnacji stóp ZESTAW DEZODORACJA

 Zestaw wyjątkowych i zarazem skutecznych kosmetyków do pielęgnacji stóp włoskiej marki TIMODORE.Początek przykrych zapachów stóp i obuwia jest bardzo irytujący i kłopotliwy, który może mieć znac..
55.00 zł

Kosmetyki do pielęgnacji stóp ZESTAW KOSMETYKA

                                                        ..
50.00 zł

Krem nawilżający do stóp bez parabenów

Krem Przeciw Suchości Stóp - CREMA IDRATANTE e EMOLIENTE Linii Dr Ciccarelli "HIGIENA NÓG" dogłębnie odżywia i nawilża skórę stóp, kostek i nóg, przywracając ich naturalną elastyczność ..
13.50 zł

Krem przeciwpotny do nóg z imbirem Timodore 50ml

Dezodorant w kremie 48h działa skutecznie w przypadku nadpotliwości stóp i potliwości podeszwowej.Testy skuteczności wykazały działanie dezodoryzujące które trwa do 48h ,dzięki formule bogatej w specj..
16.00 zł

Maść na odciski 5ml.tubka

Maść na Odciski CALLIFUGO POMATA z Linii Dr Ciccarelli "HIGIENA STÓP", jest tak samo skuteczny jak w postaci CALLIFUGO LIQUIDO - PŁYN. Usuwa z nóg,stóp szybko i skutecznie każdy rodzaj odcisku, n..
8.00 zł

Mineralny pumex Timodore podwójne działanie

Pumex mineralny Timodore Double Action, dzięki wygładzającym cząstkom obecnym na zielonej stronie, delikatnie usuwa suchą, stwardniałą skórę i modzele stopy, w szczególności na piętach lub podeszwach...
18.00 zł

Ochraniacz na Haluksa- Palec Koślawy Timodore 1szt. roz. L-XL

Ochraniacz na "Palucha Koślawego" Timodore - PROTETTORE ALLUCE VALGO   Osłania i chroni obolałą i wrażliwą część palca dając natychmiastową ulgę, także w przypadku wyrażnego defektu. ..
25.00 zł

Plastry na Modzele z Ochroną ze skrzydełkami Timodore 6szt.

Plastry na Odciski z Ochroną Timodore Callifughi con Paracallo dr Ciccarelli Line „Higiena Stóp” działają przeciwko odciskom, modzelom oraz stwardnieniom.Dla uzyskania lepszego leczenia,rezultatu..
10.00 zł

Plastry na Modzele, Odciski,Stwardnienia Timodore- do samodzielnego przycięcia 2szt.

PLASTRY na Odciski,Stwardnienia,Modzele Timodore do samodzielnego przycięcia CALLIFUGHI z linii Dott. CICCARELLI "HIGIENA STÓP"skutecznie walczą z odciskami i stwardnieniami stóp.Testowane dermat..
10.00 zł

Plastry na Modzele,Stwardnienia Timodore 4szt.

Plastry na stwardnienia Timodore  - CEROTTO CALLIFUGHO PER DURONISkutecznie usuwają niebolące stwardnienia ( umiejscowione na podeszwowej części stopy).Testowane dermatologicznie pod względ..
10.00 zł

Plastry na Odciski miękkie i między palcami Timodore 6szt.

PLASTRY na Odciski Miękkie i między palcami Timodore z linii Dott. CICCARELLI "HIGIENA STÓP"skutecznie usuwają odciski miękkie (tzw.pęcherze oraz między palcami).Nadają się również na odciski dło..
10.00 zł

Plastry ochronne na Modzele miękkie i między palcami Timodore 9szt.

Plastry ochronne na Modzele Miękkie i między palcami Timodore "PARACALLI" z Linii Dott.CICCARELLI chronią przed otarciami obuwia,zapobiegają przed powstawaniem odcisków miękki..
10.00 zł

Plastry Ochronne na Modzele stóp Timodore 4szt.

Plastry ochronne na Modzele,Stwardnienia,Nagniotki Timodore - CEROTTO PARACALLI PER DURONI z Linii Dott.CICCARELLI Chronią przed otarciami obuwia,zapobiegają powstawaniem odcisków,..
10.00 zł

Plastry ochronne na Modzele Timodore do samodzielnego przycięcia 1szt.

Plastry ochronne do samodzielnego przycięcia Timodore - CEROTTO PARACALLI IN TELA DA RITAGLIARE Chronią modzele przed otarciami obuwia,zapobiegają przed ryzykiem powstawania  i nawrotów odci..
10.00 zł

Plastry ochronne na Modzele twarde Timodore 9szt.

Plastry ochronne na Modzele Twarde Timodore "PARACALLI"z Linii Dott.CICCARELLI Chronią przed otarciami obuwia,zapobiegają powstawaniem odcisków twardych (zazwyczaj umiejscowionych na palcach..
10.00 zł

Plastry przeciw Pęcherzom z Masą Hydrokoloidową,Wodoodporne Timodore 3szt.

Plastry zapobiegające PĘCHERZOM z Masą Hydrokoloidową , Wodoodporne Timodore - CEROTTI ANTI VESCICHE z Linii Dott. Ciccarelli "HIGIENA STÓP" Pomagają wyeliminować pęcherze wchłaniając nadmiar pły..
10.00 zł

Poduszka do Paleców Młotkowatych Timodore 1para

Poduszka na Palce Młotkowate Timodore - CUSCINETTO PER DITA A MARTELLOPODUSZKA do PALECÓW MŁOTKOWATYCH Timodore z Linii Dr Ciccarelli "HIGIENA STÓP"jest produktem podologicznym przeznaczonym do o..
22.00 zł

Poduszka na Podeszfową część stopy Timodore 2szt.

Poduszka Silikonowa Żelowa na Podeszwową część stopy-Cuscinetto Plantare Timodore Linia Dr Ciccarelli "Hygiena Stóp" jest to produkt podologiczny, przeznaczony do ochrony przedniej części stopy p..
22.00 zł

Poduszka Podpiętka Amortyzująca pod Pięty Timodore 1szt. roz. 42-45

Poduszka Silikonowa Amortyzująca pod Pięty Timodore,dzięki cienkiej strukturze,jest szczególnie odpowiednią w przypadku ograniczonej przestrzeni wewnątrz buta. Chroni stopę,absorbując energię ude..
25.00 zł

Poduszka Podpiętka Amortyzująca pod Pięty Timodore 1szt. roz.34-37

Poduszka Silikonowa Amortyzująca pod Pięty Timodore,dzięki cienkiej strukturze,jest szczególnie odpowiednią w przypadku ograniczonej przestrzeni wewnątrz buta. Chroni stopę,absorbując energię ude..
25.00 zł

Poduszka Podpiętka Amortyzująca pod Pięty Timodore 1szt.roz.38-41

Poduszka Silikonowa Amortyzująca pod Pięty Timodore, dzięki cienkiej strukturze, jest szczególnie odpowiednią w przypadku ograniczonej przestrzeni wewnątrz buta. Chroni stopę, absorbując energię ..
25.00 zł

Preparat w Płynie na Odciski Timodore 12ml.

PREPARAT w Płynie na Odciski Timodore -  CALLIFUGO LIQUIDO Z PĘDZLEM z LINII Dott. CICCARELLI "HIGIENA STÓP" to popularny i wiekowy produkt tej marki,eliminujący ze stóp wszelkiego rodzaju n..
26.00 zł
Pokaż:
Wyświetlono: 1 do 25 z 31 (2 stron)