Bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników jest dla nas priorytetem. Dlatego w związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją dotyczącą koronawirusa w Polsce rekomendujemy wybór dostawy do Paczkomatu. Wyeliminowanie kontaktu osobistego przy odbiorze paczki stanowi naturalne rozwiązanie prewencyjne, które może wpłynąć na ograniczenie rozprzestrzeniania się infekcji.

Witamy w naszym sklepie
Navigation
media

Obydwie substancje występują naturalnie w naszym ciele. Ich największe ilości znajdują się w skórze i w tkance podskórnej. Wraz z wiekiem produkcja obydwu substancji zwalnia i ich mniejsza ilość znajduje się w organizmie. Tak powstają zmarszczki, skóra traci jędrność, staje się wiotka i nieestetycznie obwisa.
Kwas hialuronowy występuje natomiast wewnątrz komórek, ale czasem jest także zlokalizowany w ich błonach i w dużej ilości w tkance podskórnej. Nie uelastycznia skóry, jednak posiada zdolność wiązania wody. Do jednej cząstki kwasu może przylegać kilkadziesiąt cząsteczek wody, stąd również w naturalnej formie kwas hialuronowy pełni rolę wypełniacza. Kiedy napięcie błony komórkowej spada, substancja przyciąga więcej wody i uzupełnia braki pod skórą.Kwas Hialuronowy jest naturalną substancją, występującą w organizmie człowieka, a więc nie wywołuje alergii.
Kolagen tak samo jest stosowany na zmarszczki i bruzdy, które skutecznie wypełnia. Można z jego pomocą również zredukować blizny albo powiększyć usta. Wzmacnia ścianki komórek i uelastycznia naczynia krwionośne. Często jest więc zalecany w przypadku skóry naczyńkowej, która wskazuje na jego niedobory w organizmie.Kolagen buduje swego typu rusztowanie, na którym opierają się komórki. Substancja odpowiada także za ich za prawidłowe ukrwienie i odżywienie. Nadaje komórkom zdolność dopasowywania kształtu, a więc jest odpowiedzialna za elastyczność skóry.Przed pierwszym użyciem Kolagenu konieczne jest wykonanie próby uczuleniowej.

Komentarze: 0

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wszystkie pola oznaczone gwiazdką są wymagane *

Kategorie wpisów

Kim jesteśmy

Annarella Complex jest jedynym w Polsce oficjalnym dystrybutorem - partnerem handlowym producentów oryginalnych w 100%, włoskich kosmetyków i dermokosmetyków marki Cera di Cupra, Pasta del Capitano, Officinale Dr.Ciccarelli stworzonych na bazie składników naturalnych. czytaj dalej...

  • Zadzwoń do nas: +48 722 164 027+48 605 906 098

Zapraszamy na zakupy

Anna i Rafał Grzelachowscy

Dołącz do nas