Bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników jest dla nas priorytetem. Dlatego w związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją dotyczącą koronawirusa w Polsce rekomendujemy wybór dostawy do Paczkomatu. Wyeliminowanie kontaktu osobistego przy odbiorze paczki stanowi naturalne rozwiązanie prewencyjne, które może wpłynąć na ograniczenie rozprzestrzeniania się infekcji.

Witamy w naszym sklepie
Navigation
media

Tłusta skóra zwykle wydaje się nieczysta z błyszczącym i nieregularnym wyglądem z powodu dużych porów.Ten rodzaj skóry jest powszechny u nastolatków, ale może również charakteryzować naskórek nawet w wieku dorosłym.
Jaki wybrać krem dla cery tłustej?
Najbardziej odpowiednie kremy do leczenia skóry tłustej to te oczyszczające o lekkiej konsystencji z takimi elementami jak skrobia ryżowa o działaniu chłonnym i ochronnym, które zapewnia uczucie miękkości i lekkości na skórze.

Oryza Sativa Starch-Skrobia z ryżu siewnego ma doskonałe właściwości kojąco-łagodzące, odżywcze i wspomagające nawilżenie skóry.Substancja pochodzenia naturalnego,substancja roślinna.Bezpieczna dla kobiet w ciąży.

Oryza Sativa Starch znajduje się w naszym kremie nawilżająco-oczyszczającym:

https://annarella.pl/cera-di-cupra/cera-di-cupra-nawilzenie/krem-cera-di-cupra-nawilzajacy-oczyszczajacy-cera-mieszana-i-tlusta

Komentarze: 0

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wszystkie pola oznaczone gwiazdką są wymagane *

Kategorie wpisów

Kim jesteśmy

Annarella Complex jest jedynym w Polsce oficjalnym dystrybutorem - partnerem handlowym producentów oryginalnych w 100%, włoskich kosmetyków i dermokosmetyków marki Cera di Cupra, Pasta del Capitano, Officinale Dr.Ciccarelli stworzonych na bazie składników naturalnych. czytaj dalej...

  • Zadzwoń do nas: +48 722 164 027+48 605 906 098

Zapraszamy na zakupy

Anna i Rafał Grzelachowscy

Dołącz do nas