Bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników jest dla nas priorytetem. Dlatego w związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją dotyczącą koronawirusa w Polsce rekomendujemy wybór dostawy do Paczkomatu. Wyeliminowanie kontaktu osobistego przy odbiorze paczki stanowi naturalne rozwiązanie prewencyjne, które może wpłynąć na ograniczenie rozprzestrzeniania się infekcji.

Witamy w naszym sklepie
Navigation
media

Często rodzice stają przed trudnym wyborem zakupu szczoteczki do zębów dla swojego dziecka. Nie wątpliwe jest to trudny wybór ponieważ, to właśnie od szczoteczki w głównej mierze zależy czy dziecko będzie chętnie myło zęby czy stanie się to dla niego przykrym, codziennym obowiązkiem. Obecnie na rynku jest ogromny wybór szczoteczek, zarówno tych manualnych i jak i elektrycznych.

Pierwsza i najważniejsza kwestia, o jakiej powinniśmy pamiętać wybierając szczoteczkę do zębów dla dziecka, to fakt, że zarówno zęby jak i dziąsła młodego człowieka są nie tylko mniejsze, niż u osoby dorosłej, lecz również o wiele bardziej wrażliwe. Z tego drugiego powodu należy z miejsca wyeliminować szczoteczki o twardym włosiu. 

Szczoteczki do zębów manualne – to najbardziej tradycyjne rozwiązanie. Szczoteczki tego typu cieszą się ogromną popularnością z uwagi na niską cenę zakupu oraz różnorodność wzorów i modeli do wyboru. Mycie zębów szczoteczką manualną jest proste, ale jego dokładność i skuteczność zależy tylko i wyłącznie od umiejętnego, solidnego szczotkowania.

W naszym sklepie posiadamy pasty i szczoteczki dla dzieci 3+ i 6+:

https://annarella.pl/higiena/higiena-jamy-ustnej/akcesoria-i-pasty-do-zebow-dla-dzieci


Komentarze: 0

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wszystkie pola oznaczone gwiazdką są wymagane *

Kategorie wpisów

Kim jesteśmy

Annarella Complex jest jedynym w Polsce oficjalnym dystrybutorem - partnerem handlowym producentów oryginalnych w 100%, włoskich kosmetyków i dermokosmetyków marki Cera di Cupra, Pasta del Capitano, Officinale Dr.Ciccarelli stworzonych na bazie składników naturalnych. czytaj dalej...

  • Zadzwoń do nas: +48 722 164 027+48 605 906 098

Zapraszamy na zakupy

Anna i Rafał Grzelachowscy

Dołącz do nas