Bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników jest dla nas priorytetem. Dlatego w związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją dotyczącą koronawirusa w Polsce rekomendujemy wybór dostawy do Paczkomatu. Wyeliminowanie kontaktu osobistego przy odbiorze paczki stanowi naturalne rozwiązanie prewencyjne, które może wpłynąć na ograniczenie rozprzestrzeniania się infekcji.

Witamy w naszym sklepie
Navigation
media

Serum pod oczy to niedoceniany kosmetyk, który często stosowany jest za późno.Na skórze pod oczami zmarszczki pojawiają się najwcześniej. Powodem tego jest niezwykle cienka warstwa tkanek co powoduje, że szybciej ulegają one procesom starzenia. Dlatego jeszcze przed 30. rokiem życia kobiety powinny rozważyć stosowanie serum pod oczy. A jego dobroczynne działanie to wynik wysokiego stężenia składników aktywnych.O skórę pod oczami trzeba dbać wyłącznie z pomocą odpowiednich kosmetyków, pamiętając o ich właściwej aplikacji .Dzięki lekkiej konsystencji możliwie jest ich lepsze wchłanianie się. Aplikujmy je delikatnie, za pomocą roll,który działa na zasadzie masażu pobudzającego mikro krążenie w skórze.
Serum dostępne na:
https://annarella.pl/cera-di-cupra/cera-di-cupra-anti-age/serum-pod-oczy-cera-di-cupra-anti-age-15ml

Komentarze: 0

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wszystkie pola oznaczone gwiazdką są wymagane *

Kategorie wpisów

Kim jesteśmy

Annarella Complex jest jedynym w Polsce oficjalnym dystrybutorem - partnerem handlowym producentów oryginalnych w 100%, włoskich kosmetyków i dermokosmetyków marki Cera di Cupra, Pasta del Capitano, Officinale Dr.Ciccarelli stworzonych na bazie składników naturalnych. czytaj dalej...

  • Zadzwoń do nas: +48 722 164 027+48 605 906 098

Zapraszamy na zakupy

Anna i Rafał Grzelachowscy

Dołącz do nas