Bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników jest dla nas priorytetem. Dlatego w związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją dotyczącą koronawirusa w Polsce rekomendujemy wybór dostawy do Paczkomatu. Wyeliminowanie kontaktu osobistego przy odbiorze paczki stanowi naturalne rozwiązanie prewencyjne, które może wpłynąć na ograniczenie rozprzestrzeniania się infekcji.

Witamy w naszym sklepie
Navigation
media

Dezodorant do stóp to jeden z tych kosmetyków, który warto mieć w łazience - nawet, jeśli przez większość roku nie dotyczy nas problem nadpotliwości. Dlaczego? Choćby ze względu na fakt, że latem chętnie nosimy obuwie wykonane z pianki lub wręcz z gumy .
Nie ma się czego wstydzić –  stopy pocą się każdemu! Tak po prostu stworzyła nas natura.
Stopy, podobnie z resztą jak dłonie, to obszar w Twoim ciele, na którym znajdują się duże skupiska gruczołów potowych. To właśnie m.in. za pomocą podeszwy stóp Twój organizm naturalnie reguluje swoją temperaturę. Pocenie się stóp może mieć także podłoże emocjonalne. Gdy się stresujesz lub odczuwasz duże napięcie nerwowe, gruczoły potowe wydzielają więcej potu.
Aby stopy były świeże i czyste, a ich brzydki zapach nie był Twoim problemem, pamiętaj o:
*codziennej higienie
*częstym myciu stóp
*antyperspirantach i dezodorantach, szczególnie tych antybakteryjnych
Odświeżające dezodoranty i antyperspiranty do stóp znajdziesz na:
https://annarella.pl/higiena/higiena-stop/dezodoracja

Podobne wpisy

Komentarze: 0

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wszystkie pola oznaczone gwiazdką są wymagane *

Kategorie wpisów

Kim jesteśmy

Annarella Complex jest jedynym w Polsce oficjalnym dystrybutorem - partnerem handlowym producentów oryginalnych w 100%, włoskich kosmetyków i dermokosmetyków marki Cera di Cupra, Pasta del Capitano, Officinale Dr.Ciccarelli stworzonych na bazie składników naturalnych. czytaj dalej...

  • Zadzwoń do nas: +48 722 164 027+48 605 906 098

Zapraszamy na zakupy

Anna i Rafał Grzelachowscy

Dołącz do nas