Bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników jest dla nas priorytetem. Dlatego w związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją dotyczącą koronawirusa w Polsce rekomendujemy wybór dostawy do Paczkomatu. Wyeliminowanie kontaktu osobistego przy odbiorze paczki stanowi naturalne rozwiązanie prewencyjne, które może wpłynąć na ograniczenie rozprzestrzeniania się infekcji.

Witamy w naszym sklepie
Navigation
media

Kwas hialuronowy (HA) naturalnie występuje w ludzkim ciele.Odpowiedzialny jest za wiązanie wody w skórze właściwej oraz wchodzi w skład macierzy międzykomórkowej. Gdy jesteśmy młodzi nasza skóra bogata jest w kwas hialuronowy, dzięki czemu możemy się cieszyć jej gładkością, sprężystością i brakiem zmarszczek. Jednak, im jesteśmy starsi, tym ilość kwasu hialuronowego jest mniejsza. Od 25. do 50. roku życia ilość HA zmniejsza się o 50%. W wieku 60 lat nasza skóra posiada już jedynie 20% początkowej ilości kwasu hialuronowego. W efekcie traci jędrność oraz zdolność wiązania wody, przez co staje się sucha i pojawiają się na niej zmarszczki. Cudowną właściwością kwasu hialuronowego jest właśnie jego higroskopijność, czyli mechanizm pochłaniania wody, jak gąbka. 
Dodatkowymi zaletami kwasu hialuronowego są właściwości spajania włókien kolagenowych, dzięki czemu struktura skóry jest zwarta i elastyczna, a w efekcie hamuje to powstawanie zmarszczek. Ponadto ma działanie przeciw rodnikowe, czyli spowalnia proces starzenia, a także łagodzi stany zapalne i podrażnienia.

Więcej na:

https://annarella.pl/kwas-hialuronowy-serum-cera-di-cupra  lub

https://annarella.pl/image/catalog/formularze_pdf/Cera-di-Cupra-news-2019-PL.pdfKomentarze: 0

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wszystkie pola oznaczone gwiazdką są wymagane *

Kategorie wpisów

Kim jesteśmy

Annarella Complex jest jedynym w Polsce oficjalnym dystrybutorem - partnerem handlowym producentów oryginalnych w 100%, włoskich kosmetyków i dermokosmetyków marki Cera di Cupra, Pasta del Capitano, Officinale Dr.Ciccarelli stworzonych na bazie składników naturalnych. czytaj dalej...

  • Zadzwoń do nas: +48 722 164 027+48 605 906 098

Zapraszamy na zakupy

Anna i Rafał Grzelachowscy

Dołącz do nas