Dezodoracja


Sortuj według:
Pokaż:

Dezodorant Timodore-spray do stóp z imbirem 150ml

Dezodorant ,spray o zapachu imbirowym Timodore dzięki obecności ekstraktu z tymianku o właściwościach antybakteryjnych i odświeżających zapobiega przykremu zapachowi stóp i butów.Przyjemny zapach imbi..
18.00 zł

Dezodorant,spray bez parabenów do stóp i obuwia 150ml

Dezodorant Spray do Stóp-Spray Deodorante Dr Ciccarelli .Zapobiega nieprzyjemnym zapachom stóp i obuwia.Timodore Spray zawiera Esencję Tymianku z właściwością antyseptyczną i orzeźwiającą. Wykazuje dz..
18.00 zł

Dezodoryzujący puder Timodore do stóp z imbirem 75g

Dezodorant w proszku -puder z imbirem jest idealnym rozwiązaniem dla irytującego problemu nadmiernej potliwości i złego zapachu stóp.Dzięki formule opartej na wyciągu z tymianku o właściwościach antyb..
15.00 zł

Dezodoryzujący puder,pochłaniający pot- do stóp 250g Timodore

Puder Dezodoryzujący-Polvere Deodorante  Timodore Linii Dr Ciccarelli "HIGIENA STÓP" to idealne rozwiązanie na przykry problem z nadmiernym poceniem się, maceracji i nieprzyjemny zapachem stóp.Ti..
28.00 zł

Dezodoryzujący płyn do mycia stóp bez parabenów 200ml Timodore

PŁYN DEODORUJACY do mycia STÓP BEZ PARABENU - Detergente Deodorante  Linii Dr Timodore Ciccarelli HIGIENA STÓP.Zapobiega i eliminuje nieprzyjemne zapachy stóp z powodu bakteryjnego rozkładu potu...
15.70 zł

Krem dezodoryzujący INTENSYWNY 48H do stóp Timodore

Krem Dezodorujący Timodore Intensiv 48h - Crema Deodorante 48h Timodore®Testy skuteczności wykazały właściwości dezodoryzujące, które trwają do 48 godzin (nawet myjąc codziennie nogi), dzięki swo..
16.00 zł

Krem dezodoryzujący Timodore do stóp z imbirem 50ml

Dezodorant w kremie 48h działa skutecznie w przypadku nadpotliwości stóp i potliwości podeszwowej.Testy skuteczności wykazały działanie dezodoryzujące które trwa do 48h ,dzięki formule bogatej w specj..
16.00 zł
Puder dezodoryzujący i pochłaniający pot do stóp 75g Timodore
OKAZJA

Puder dezodoryzujący i pochłaniający pot do stóp 75g Timodore

Puder Dezodoryzujący Polvere Deodorante Timodore Linii Dr Ciccarelli "HIGIENA STÓP" to idealne rozwiązanie na przykry problem z nadmiernym poceniem się, maceracji i nieprzyjemny zapachem stóp.Timodore..
14.50 zł 12.00 zł

Skarpetki stopki z jonami srebra - 1 para

Salvapiede Timodore ® Skarpetki STOPKI OCHRANIACZ z WŁÓKNAMI SREBRA to skarpety, zaawansowane technologicznie, łączące w sobie znaną jakość oddychającej bawełny z naturalnym przeciwbakteryjnym działan..
18.00 zł

Skarpetki stopki z jonami srebra - 3 pary

Salvapiede Timodore ® Skarpetki STOPKI OCHRANIACZ z WŁÓKNAMI SREBRA to skarpety, zaawansowane technologicznie, łączące w sobie znaną jakość oddychającej bawełny z naturalnym przeciwbakteryjnym działan..
54.00 zł

Skarpetki z jonami srebra - 3 pary

SKARPETKI TIMODORE z Włóknem Srebra są produktem zaawansowanym technologicznie, łączące w sobie znaną jakość oddychającej bawełny z naturalnym przeciwbakteryjnym działaniem srebra. Jony srebra uwalnia..
90.00 zł
Pokaż:
Wyświetlono: 1 do 11 z 11 (1 stron)