Dezodoracja


Sortuj według:
Pokaż:

Dezodorant Timodore-spray do stóp z imbirem 150ml

Dezodorant ,spray o zapachu imbirowym Timodore dzięki obecności ekstraktu z tymianku o właściwościach antybakteryjnych i odświeżających zapobiega przykremu zapachowi stóp i butów.Przyjemny zapach imbi..
18.00 zł

Dezodorant,spray bez parabenów do stóp i obuwia 150ml

Dezodorant Spray do Stóp-Spray Deodorante Dr Ciccarelli .Zapobiega nieprzyjemnym zapachom stóp i obuwia.Timodore Spray zawiera Esencję Tymianku z właściwością antyseptyczną i orzeźwiającą. Wykazuje dz..
18.00 zł

Dezodoryzujący puder Timodore do stóp z imbirem 75g

Dezodorant w proszku -puder z imbirem jest idealnym rozwiązaniem dla irytującego problemu nadmiernej potliwości i złego zapachu stóp.Dzięki formule opartej na wyciągu z tymianku o właściwościach antyb..
15.00 zł

Dezodoryzujący puder,pochłaniający pot- do stóp 250g Timodore

Puder Dezodoryzujący-Polvere Deodorante  Timodore Linii Dr Ciccarelli "HIGIENA STÓP" to idealne rozwiązanie na przykry problem z nadmiernym poceniem się, maceracji i nieprzyjemny zapachem stóp.Ti..
26.00 zł

Dezodoryzujący płyn do mycia stóp bez parabenów 200ml Timodore

PŁYN DEODORUJACY do mycia STÓP BEZ PARABENU - Detergente Deodorante  Linii Dr Timodore Ciccarelli HIGIENA STÓP.Zapobiega i eliminuje nieprzyjemne zapachy stóp z powodu bakteryjnego rozkładu potu...
15.70 zł
Krem dezodoryzujący  do stóp 50ml Timodore
OKAZJA

Krem dezodoryzujący do stóp 50ml Timodore

Krem Dezodoryzujący Timodore do Stóp-Crema Deodorante Timodor Linii Dr Ciccarelli "HIGIENA STÓP" rozwiązuje problemy dotyczące nadmiernego pocenia się, maceracji naskórka oraz nieprzyjemnego zapachu s..
12.00 zł 10.00 zł

Krem dezodoryzujący INTENSYWNY 48H do stóp Timodore

Krem Dezodorujący Timodore Intensiv 48h - Crema Deodorante 48h Timodore®Testy skuteczności wykazały właściwości dezodoryzujące, które trwają do 48 godzin (nawet myjąc codziennie nogi), dzięki swo..
16.00 zł

Krem dezodoryzujący cytrynowo-miętowy Timodore ACTION do stóp 50ml

Krem dezodoryzująco odświeżający Timodore ACTION do stóp-Crema Deodorante Piedi Rinfrescante Timodore Action,  który jest szybko wchłaniany i rozwiązuje nawet najtrudniejsze przypadki złych ..
12.40 zł

Krem dezodoryzujący Timodore do stóp z imbirem 50ml

Dezodorant w kremie 48h działa skutecznie w przypadku nadpotliwości stóp i potliwości podeszwowej.Testy skuteczności wykazały działanie dezodoryzujące które trwa do 48h ,dzięki formule bogatej w specj..
16.00 zł

Puder dezodoryzujący i pochłaniający pot do stóp 75g Timodore

Puder Dezodoryzujący Polvere Deodorante Timodore Linii Dr Ciccarelli "HIGIENA STÓP" to idealne rozwiązanie na przykry problem z nadmiernym poceniem się, maceracji i nieprzyjemny zapachem stóp.Timodore..
13.50 zł

Skarpetki stopki z jonami srebra - 1 para

Salvapiede Timodore ® Skarpetki STOPKI OCHRANIACZ z WŁÓKNAMI SREBRA to skarpety, zaawansowane technologicznie, łączące w sobie znaną jakość oddychającej bawełny z naturalnym przeciwbakteryjnym działan..
18.00 zł

Skarpetki stopki z jonami srebra - 3 pary

Salvapiede Timodore ® Skarpetki STOPKI OCHRANIACZ z WŁÓKNAMI SREBRA to skarpety, zaawansowane technologicznie, łączące w sobie znaną jakość oddychającej bawełny z naturalnym przeciwbakteryjnym działan..
54.00 zł

Skarpetki z jonami srebra - 3 pary

SKARPETKI TIMODORE z Włóknem Srebra są produktem zaawansowanym technologicznie, łączące w sobie znaną jakość oddychającej bawełny z naturalnym przeciwbakteryjnym działaniem srebra. Jony srebra uwalnia..
90.00 zł
Pokaż:
Wyświetlono: 1 do 13 z 13 (1 stron)